785 574 375

Pomoc Drogowa Tychy

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Tychy

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Tychy – Powstaliśmy specjalnie dla Państwa aby nasz charakter działalności: Pomoc Drogowa Tychy pomoże wam jeśli nabawicie się awarii samochodukolizji drogowej bądź też wypadku. Dzięki kilku letniej praktyce staramy się w pełni realizować swoje zlecenia na drodze oraz autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Telefon Alarmowy 785 574 375Pomoc Drogowa Mysłowice

Nasza całodobowa tania pomoc drogowa, Laweta Tychy oferuje holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych na terenie miast: Tychy oraz wiele innych miast na śląsku. Nasza laweta dojeżdża od 10 do 30 min do Państwa  Dla klientów z trasy posiadamy warsztat samochodowy w Tychach tak zwany auto serwis gdzie nasi mechanicy starają się w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach. Nasz zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszych z kolejki. Również podczas jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny w Tychach wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS, ciężarowych TIR.

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych Tychy
  • Wynajem auto lawety wraz z kierowcą Tychy
  • Dowóz paliwa Tychy
  • Awaryjne odpalanie samochodu (podawanie prądu) 12V Tychy
  • Transport maszyn budowlanych (wózków widłowych, ładowarek, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe oraz konstrukcje różnego typu) Tychy

Pomoc Drogowa Tychy

Tychy leżą w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Są jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej.

Od północy Tychy graniczą z Katowicami, od wschodu z Lędzinami i Bieruniem, od południa ze Świerczyńcem i Kobiórem, od zachodu z Wyrami i Mikołowem.

Historycznie Tychy położone są na Górnym Śląsku.

Miasto leży w dorzeczu Wisły, w zlewni Wisła Mała.

Tychy zajmują 26. pozycję pod względem liczby ludności w Polsce i 36. pod względem powierzchni[5].

źródło: https://pl.wikipedia.org/

Call Now Button