785 574 375

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Sosnowiec

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Sosnowiec –  Utworzyliśmy Auto Pomoc specjalnie dla Państwa aby nasz charakter działalności pomocy drogowej oraz Auto Pomocy w Sosnowcu pomoże wam jeśli nabawicie się awarii samochodukolizji drogowej bądź też wypadku. Dzięki kilku letniej praktyce staramy się w pełni realizować swoje zlecenia na drodze oraz autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Telefon Alarmowy 785 574 375Pomoc Drogowa Sosnowiec

Pomoc Drogowa Sosnowiec

Nasza całodobowa tania pomoc drogowa, Laweta – SosnowiecMysłowiceDąbrowa Górnicza oferuje holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych na terenie miast: Sosnowiec oraz wiele innych miast na śląsku. Nasza laweta dojeżdża od 10 do 30 min do Państwa  Dla klientów z trasy posiadamy warsztat samochodowy tak zwany auto serwis gdzie nasi mechanicy starają się w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach. Nasz zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszych z kolejki. Również podczas jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS, ciężarowych TIR.

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych
  • Wynajem auto lawety wraz z kierowcą.
  • Dowóz paliwa
  • Awaryjne odpalanie samochodu (podawanie prądu) 12V
  • Transport maszyn budowlanych (wózków widłowych, ładowarek, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe oraz konstrukcje różnego typu)
  • Drobne naprawy na miejscu

Sosnowiec położony jest na Wyżynie Śląskiej w obrębie wschodniej części Płaskowyżu Bytomsko-Katowickiego. Pod względem geologicznym Sosnowiec położony jest w na monoklinie śląsko-krakowskiej znajdującej się na platformie paleozoicznej Według danych z 1 stycznia 2013 r. powierzchnia miasta wynosiła 91,06 km²[4].

Sosnowiec graniczy z następującymi miastami:

na północy: Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza,
na wschodzie: Sławków,
na południu: Jaworzno, Mysłowice,
na południowym zachodzie: Katowice.

Cieśle (Sosnowiec)
Dańdówka
Dębowa Góra (Sosnowiec)
Jęzor
Kazimierz Górniczy
Klimontów (Sosnowiec)
Maczki
Milowice
Modrzejów
Niwka (Sosnowiec)
Ostra Górka
Ostrowy Górnicze
Pogoń (Sosnowiec)
Porąbka (Sosnowiec)
Radocha
Rudna (Sosnowiec)
Sielec (Sosnowiec)
Stare Maczki
Stary Sosnowiec
Środula
Śródmieście (Sosnowiec)
Walcownia (Sosnowiec)
Zagórze (Sosnowiec)

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sosnowiec

Call Now Button