785 574 375

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Mysłowice

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Mysłowice – Powstaliśmy specjalnie dla Państwa aby nasz charakter działalności: Pomoc Drogowa Mysłowice pomoże wam jeśli nabawicie się awarii samochodukolizji drogowej bądź też wypadku. Dzięki kilku letniej praktyce staramy się w pełni realizować swoje zlecenia na drodze oraz autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Telefon Alarmowy 785 574 375Pomoc Drogowa Mysłowice

Nasza całodobowa tania pomoc drogowa, Laweta Mysłowice oferuje holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych na terenie miast: Mysłowice oraz wiele innych miast na śląsku. Nasza laweta dojeżdża od 10 do 30 min do Państwa  Dla klientów z trasy posiadamy warsztat samochodowy w Mysłowicach tak zwany auto serwis gdzie nasi mechanicy starają się w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach. Nasz zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszych z kolejki. Również podczas jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny w Mysłowicach wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS, ciężarowych TIR.

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych
  • Wynajem auto lawety wraz z kierowcą.
  • Dowóz paliwa
  • Awaryjne odpalanie samochodu (podawanie prądu) 12V
  • Transport maszyn budowlanych (wózków widłowych, ładowarek, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe oraz konstrukcje różnego typu)

Pomoc Drogowa Mysłowice

Mysłowice położone są na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad rzeką Przemszą. Miasto leży w obrębie Wyżyny Katowickiej i Pagórów Jaworznickich. Mysłowice leżą w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) i jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej.

Przez miasto przepływa Czarna Przemsza, która w pobliżu Mysłowic łączy się z Białą Przemszą, tworząc Przemszę. Przez miasto przepływa także potok Bolina oraz Rów Kosztowski.

Mysłowice graniczą od zachodu z Katowicami, od północy z Sosnowcem, od wschodu z Jaworznem, a od południa z Imielinem oraz Lędzinami.

Teren miasta Mysłowic podzielony jest na 15 jednostek pomocniczych gminy – dzielnic[4]:

Bończyk-Tuwima
Brzezinka
Brzęczkowice i Słupna
Dziećkowice
Janów Miejski-Ćmok
Kosztowy
Krasowy
Larysz-Hajdowizna
Ławki
Morgi
Mysłowice Centrum
Piasek
Stare Miasto
Szopena-Wielka Skotnica (Śródmieście)
Wesoła

źródło: https://pl.wikipedia.org/

Call Now Button