785 574 375

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Będzin

Pomoc Drogowa, Holowanie, Laweta Będzin – Powstaliśmy specjalnie dla Państwa aby nasz charakter działalności: Pomoc Drogowa Będzin pomoże wam jeśli nabawicie się awarii samochodukolizji drogowej bądź też wypadku. Dzięki kilku letniej praktyce staramy się w pełni realizować swoje zlecenia na drodze oraz autostradach i drogach szybkiego ruchu.

Telefon Alarmowy 785 574 375Pomoc Drogowa Mysłowice

Nasza całodobowa tania pomoc drogowa, Laweta Będzin oferuje holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych na terenie miast: Będzin oraz wiele innych miast na śląsku. Nasza laweta dojeżdża od 10 do 30 min do Państwa  Dla klientów z trasy posiadamy warsztat samochodowy w Będzinie tak zwany auto serwis gdzie nasi mechanicy starają się w ciągu 24h usunąć najpoważniejsze usterki w samochodach. Nasz zaprzyjaźniony warsztat przyjmuje naszych klientów jako pierwszych z kolejki. Również podczas jak przebije Ci się opona w samochodzie posiadamy warsztat wulkanizacyjny w Mysłowicach wymiany opon działający 24h. Wymieniamy opony w pojazdach osobowych, dostawczych BUS, ciężarowych TIR.

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych
  • Wynajem auto lawety wraz z kierowcą.
  • Dowóz paliwa
  • Awaryjne odpalanie samochodu (podawanie prądu) 12V
  • Transport maszyn budowlanych (wózków widłowych, ładowarek, koparko-ładowarki, podnośniki koszowe oraz konstrukcje różnego typu)

Pomoc Drogowa Będzin

Call Now Button